Про компанію

ТМ “Масляна” – одна із лідерів на ринку фасованих соняшникових олій на західній Україні. ЇЇ історія починається з 1997 року. На початку свого розвитку фасування олії соняшникової у ПЕТ-тару відбувалось за допомогою залучення інших приватних підприємств. У 2005 році було придбано власне обладнання для розливу. Сучасні технології виробництва фасованої соняшникової олії ТМ «Масляна» практично виключають ручну працю. Все виконується на автоматизованій лінії – швидко, якісно, акуратно. Пляшки закупорюються герметично, форма тари оптимізується під запити клієнтів, а також має зручні виїмки, рельєфну поверхню, що не дає тарі ковзати в руці. Пляшки виготовляються оригінальної форми. Пластик, з якого видувається тара – міцний та легкий. Торгова марка Масляна представляє фасовану соняшникову олію під назвою «Масляна», «Сонцедар» та «Пан Сонях. Фасується олія соняшникова рафінована та нерафінована в ПЕТ-пляшки масою нетто від 0,7л до 5л. Широкий асортимент марки «Масляна» дозволяє врахувати побажання великої кількості покупців. Схвальні відгуки споживачів, які відзначають якість та зручність у користуванні, вишуканий дизайн та помірні ціни. Продукція ТМ «Масляна» неодноразово ставала переможцем у конкурсі «Кращі товари Волині» та «Кращі товари України».

Пріоритет діяльності – якість та натуральність продукту, тому використовується олія соняшникова лише найкращих українських виробників. Окрім того, вся сировина та кожна партія готової продукції проходить ретельний лабораторний контроль. ТМ «Масляна» щорічно нарощує виробничі потужності. Нещодавно було введено в експлуатацію нове обладнання по видуву ПЕТ-пляшок. Розробляється план по виробництву соняшникової олії. Вже найближчим часом буде удосконалено окремі процеси виробництва тари та фасування соняшникової олії до найвищого рівня технологічних досягнень. Для того, щоб Масляна стала корисним помічником у створенні справжніх кулінарних шедеврів, одним з найважливіших своїх завдань вважаємо збереження найкращих українських олійних традицій, які вже перевірені віками. Саме тому ТМ «Масляна» ідеально адаптована для смаження, фритюру, випічки, консервування, заправки салатів, соусів та приготування будь-яких страв, на що тільки вистачить кулінарної фантазіЇ.

ТМ “Масляна”

  • Одна з лідерів на ринку фасованих соняшникових олій на західній Україні
  • Сертифікована система управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000:2007 (ISO 22000:2005, IDT)
  • Пляшки закупорюються герметично, форма тари оптимізується під запити клієнтів, має зручні виїмки, рельєфну поверхню, що не дає тарі ковзати в руці
  • Пластик, з якого видувається тара – міцний та легкий
  • Широкий асортимент продукції
  • Помірні ціни
  • Ідеально адаптована для смаження, фритюру, випічки, консервування, заправки салатів та соусів
  • «Правдивий» літр