Про компанію

ТМ «Масляна» – це популярна в Україні та за її межами компанія з виробництва фасованої соняшникової олії. У неї багаторічна історія успіху, яка починається в 1997 році. В цей час фасування олії здійснювалося за сприянням низки приватних підприємств, проте вже у 2005 році в експлуатацію введені особисті виробничі потужності. Запрацювали цехи, оснащені за останнім словом техніки, де використовується сучасне обладнання для розливу.

Національний виробник фасованої соняшникової олії йде в ногу з часом, не відстаючи від прогресу. Передові технології автоматизації виробництва фасованої соняшникової олії, повністю замінили ручну працю, піднявши якість продукції. Швидко, якісно, акуратно – саме так працює наша лінія. Форма тари відповідає вимогам сучасних споживачів і постійно оптимізується. Наприклад, на ній сформовані спеціальні виїмки для зручного хвату, сама пляшка має ергономічну форму з рельєфною поверхнею, яка не дає їй ковзати в руці. Усі пляшки закупорюються герметично та виготовляються із міцного й легкого пластику.

З думкою про клієнтів.

Торгова марка Масляна відома як оптовий постачальник олії під назвою «Масляна», «Сонцедар» та «Пан Сонях». Асортимент продукцію включає рафіновану та нерафіновану соняшникову олію, розфасовану у фірмові ПЕТ-пляшки масою нетто 0.7 – 5 л. Такий широкий вибір дозволяє задовольнити потреби великого кола покупців, про що свідчать схвальні відгуки споживачів. Нашу продукцію цінять за її якість і смак, відповідність усім державним нормам та світовим стандартам, а також за зручність у використанні і вишуканий дизайн. Також відзначається її доступність для всіх категорій клієнтів. Вона неодноразово отримувала нагороди й відзнаки, наприклад ставши переможцем в конкурсах «Кращі товари Волині» та «Кращі товари України».

Компанія з виготовлення фасованої олії Масляна, ставить собі за мету створювати якісний, екологічно чистий, безпечний для здоров’я та повністю натуральний продукт. Саме тому вона співпрацює лише з найкращими українськими виробниками, перевіреними часом постачальниками сировини. Уся сировина проходить багаторівневу перевірку якості та ретельний лабораторний контроль.

Олія створюється таким чином, щоб стати в нагоді в процесі приготування будь-якого кулінарного шедевра. Вона ідеально підійде для смаження, фритюру, випічки, консервування, заправки салатів та соусів. З нею можна втілити в життя усі кулінарні фантазії. Ці страви отримають незабутні смакові якості.

Ми не зупиняємося на досягнутому.

Компанія Масляна невпинно нарощує свої виробничі потужності, щоб задовольнити попит на її продукцію, який постійно зростає. Нещодавно було закуплено новітнє обладнання. Загалом, весь процес виробництва буде удосконалено, найближчим часом він стане ще технологічнішим. Також внесено суттєві зміни в план виробництва, які повинні зробити соняшникову олію ще більш якісною.

Незважаючи на активне використання благ технічного прогресу, ми змогли зберегти найкращі українські олійні традиції, перевірені віками.